Novy baner.jpg
Novinky

Swarovski Crystal Collection

Společnost Swarovski je předním výrobcem světoznámého broušeného křišťálu.

Kameny Swarovski jsou broušeny speciálním brusem a díky tomu se nádherně třpytí.

 

 

www.marre.cz crystallizedNámi nabízené šperky jsou se Swarovski komponenty – takto označený šperk obsahuje křišťál různého tvaru vyrobený v dílně Swarovski patentovanou technologií. Samotný design šperku je však dílem jiného návrháře či výrobce. Z dílny Swarovski u těchto šperků tedy pochází pouze opracovaný křišťál. Proto se nejedná o zboží s certifikátem. Originál Swarovski šperk s certifikátem pocházející přímo z dílny spolčnosti Swarovski a musí být označen symbolem bílo-šedé labutě. Tyto se prodávají pouze v prodejnách s certifikací Swarovski a tyto šperky jsou podstatně dražší.

Swarovski křišťál je celosvětovým symbolem výborné řemeslné zručnosti, originality, nápaditosti a v neposlední řadě stylu, preciznosti a osobitého kouzla. Kámen Swarovski patří mezi nejolíbenější šperky na celém světě a je žádaný u všech věkových skupin. Je výrazem originality, smyslnosti, osobitosti, jemnosti a preciznosti. Šperky s kameny Swarovski jsou dárkem, který potěší každou ženu bez rozdílu věku.

Kolekce šperků s unikátním kamenem Swarovski představuje eleganci a styl, jenž vyzdvihne ženskost a smyslnost každé ženy. Vyjádřete svou osobnost a vyberte si pro sebe vhodný šperk, který osloví a zaujme nejen Vás, ale i Vaše okolí.